04PL Pravidelná lekce - 2x týdně

VYBER SI Z NÁSLEDUJÍCÍCH BĚHŮ

STŘEDY DOPO (9-10:30h) dle individuální domluvy ve skupině

PÁTEK ODPO (16-17:30h) dle individuální domluvy ve skupině

 

Místo konání: Říčanský les – sraz 10 minut před zahájením kurzu, před sportovní halou v Říčanech (kde je možné i zaparkovat), popřípadě jiné místo dle domluvy.

Náplň dne: Na začátku kurzu se budeme věnovat základní technice a nejčastějším chybám. Po zvládnutí základních principů Nordic Walking budeme lekce koncipovat více kondičně (1,5 hodiny je krátká doba, musí se plně využít). V tomto kurzu, ale máme lekce během týdne dvě, bude to více intenzivní, ale zároveň velmi dobíjející.

Každý trénink zahájíme krátkou rozcvičkou na zahřátí, provedeme nácvik v různém terénu, posilovací cvičení v trvání cca 15 min. a závěrečný strečink.

Cena: á 400,- (formou permice na 10 lekcí)

  • půjčení holí je ZDARMA (po skončení lekce, si je také můžete zakoupit, doporučuji předem nekupovat, poradím vám s výběrem, ať nejste zbytečně zklamaní)
  • při koupi holí sleva 10 % na další kurz

Pro koho je kurz vhodný:

  • kdo chcete trávit čas aktivně přírodou
  • pro lidi, co chtějí být zdraví
  • zvýšit fyzickou kondici a podpořit redukci hmotnosti
  • pro všechny bez rozdílu věku, váhy a kondice
  • kurz je především pro začátečníky, kteří s Nordic Walkingem začínají, ale i mírně pokročilý walker se může něco přiučit nebo poopravit techniku


Co si z kurzu odnesete:
kurz vás teoreticky a prakticky připraví na provozování tohoto sportu.

Platební a storno podmínky: bankovním převodem na účet: 123-9363070287/0100, do zprávy uveďte své příjmení a číslo kurzu (např. Hradilová, 04PL), platbu proveďte nejpozději 3 dny před zahájením kurzu.

V případě, že Vaši účast zrušíte více jak týden před konáním kurzu, bude Vám celá částka vrácena zpět, případně se lze domluvit na převedení kurzu na následující termín. Nebude-li storno provedeno vůbec, kurzovné automaticky propadá.