Kurzy

Ceník kurzů

  • Základní skupinový kurz – 900 Kč
  • Pravidelná lekce 1-2x týdně – á400,- (formou permanentky na 10+1 lekcí zdarma – platná 6 měsíců)
  • Individuální lekce pro 1-2 os. – 1200 Kč
  • Celodenní sportovní výlet – info po nezávazné registraci

Základní kurz

Skupinový kurz v trvání 2,5 hodiny. Minimální počet 3 os., maximálně 8 os.

Představení Nordic Walking, základní technika a chyby, rozcvička na zahřátí, nácvik v různém terénu, posilovací cvičení v trvání cca 20 min. a závěrečný strečink. Vhodné pro začátečníky i mírně pokročilé. Pro všechny, kteří chtějí předejít chybám v technice a ty, co již potřebují opravit zlozvyky a chtějí vedení a kontrolu od druhého. Nenáročné – pro všechny věkové kategorie, s jakoukoli sportovní minulostí. Kurz vás teoreticky a prakticky připraví na provozování tohoto sportu. Můžete se mnou dále pokračovat v pravidelných lekcích či pilovat formu sami. Půjčení holí ZDARMA (pokud nemáte vlastní), případně si je u mě můžete zakoupit.

Pravidelná lekce 1-2x týdně

Skupinový kurz v trvání 1,5 hodiny dle okruhu. Minimální počet 3 os., maximálně 8 os.

Ideálně pro ty, kteří se mnou již prošli základním kurzem. Ale mohou naskočit i Nordic Walkingem nepolíbení. První 1-2 hodiny budu věnovat základní technice. Postupně bych hodiny ladila do sportovní lekce, která vás vytrhne z každodenní rutiny, uvolní tělo a rozproudí endorfiny. Věřím, že každý tréning vás krásně probudí a připraví do celého dne. Každý trénink zahájíme krátkou rozcvičkou na zahřátí, provedeme nácvik v různém terénu, posilovací cvičení v trvání cca 10 min. a závěrečný strečink. Půjčení holí ZDARMA (pokud nemáte vlastní), případně si je u mě můžete zakoupit.

Individuální lekce

Kurz v trvání 2,5 hodiny dle kondice pro 1-2 osoby

Tato lekce je čistě na domluvě. Můžeme jít ve dvou, případně vezměte manžela/ku, kamaráda/ku. Předem se domluvíme na čase, místě a době trvání kurzu.
Kurz může být pro ty, co se mnou již prošli základním kurzem, ale mají pocit, že by jim individuální lekce pomohla v dalším rozvoji. Pro ty, co nemají rádi větší kolektiv lidí a chtějí se projít soukromě. Pro ty, co si chtějí vybrat sami datum a čas a nevejdou se do mnou vypsaných termínů. Každý výšlap však se mnou bude obsahovat rozcvičku na zahřátí, posilovací cvičení budeme řešit individuálně a finálním strečinkem. Půjčení holí ZDARMA (pokud nemáte vlastní), případně si je u mě můžete zakoupit.

Celodenní poznávací výlet, do 20km. Pěšky z Říčan, zpět vlakem nebo autobusem. Nebo obráceně. Půjde o kombinaci zdravého pohybu na čerstvém vzduchu, poznání nové krajiny, památek a možná vznik nového přátelství. Výlet najdete v sekci „akce“. Budu na něj dopředu upozorňovat na Facebooku.